Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı

MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
2 Yıl Garanti Yeni
MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
942 Görüntülenme
285.000,00TL
Vergiler Hariç: 285.000,00TL
Kalite ve Güvence
Tüm ürünlerimiz, 2 yıl boyunca geçerli olan bir garanti ile gelmektedir. Bu, cihazlarımıza olan güvenimizin bir ifadesidir. Cihazlarımız, CE & RoHS belgelerine sahiptir ve bu, ürünlerimizin Avrupa Birliği yasalarına tam uygun olduğunu doğrular.
Müşteri Desteği
Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli önceliklerden biridir. Her türlü soru, endişe veya gereksiniminizi ele almak için buradayız. Deneyimli ve uzman müşteri destek ekibimiz, size gereken yardımı sunmaktan mutluluk duyar.
Sürekli İyileştirme
Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda, ürünlerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve güncellemek için araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize her zaman en son teknolojiyi ve en yüksek performansı sunmak için çaba gösteriyoruz.

MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı

Kasları genişletmek ve daraltmak, kas iç yapısını yeniden şekillendirmek için HI-EMT (yüksek enerji odaklı elektromanyetik dalga) teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji, kas büyümesini ve yeni protein zincirleri oluşumunu teşvik ederek kas üretimini, kas yoğunluğunu ve hacmini artırabilir.

Ayrıca, HI-EMT uygulamaları aynı zamanda büyük miktarda yağ ayrışmasını teşvik edebilir ve yağ asitlerinin trigliseritlerden ayrılmasına yardımcı olabilir. Bu, vücuttaki yağ miktarını azaltarak daha belirgin kasların ortaya çıkmasına katkı sağlayabilir.

Yağ yakarken aynı zamanda o bölgedeki kasların da çalışmasını sağlayan, bölgesel incelme, zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülitler için tercih edilen, estetik alanında son teknoloji vücut şekillendirme ürünüdür.

Karın, bacak, kalça gibi hedeflenen kas bölgesine iki başlık yerlestirilerek, yoğun elektromanyetik etkiyle kaslar istemsiz çalıştırılır.

Bu egzersiz kas gelişimini sağlayıp yağ yakımı yapar. Sadece 30 dakikalık uygulamada MS Slim HI-Emt + RF kasları 20.000 den fazla çalıştırarak,yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissedilmesini sağlar.

MS Slim HI-Emt + RF HI-Emt Vücut Bakım Zayıflama Cihazı vücudun kas kütlesini %18 e kadar arttırırken, %30e kadar da yağ kaybettiğini gösteriyor. Genellikle 4-8 seanslık protokoller hazırlanmaktadır.


MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı Özellikleri?

• Kas Geliştirir, Yağ Yakar ve Vücudunuzu Şekillendirir

• 30 dakikalık bir seansta aynı anda yağ yok etme ve kas geliştirme için 2 enerjiyi (HIFEM+ RF) birleştiren ilk ve tek invazif olmayan vücut şekillendirme cihazıdır.

• Yüksek Yoğunluklu Darbeli Elektromanyetik (HIPEM) Teknolojisi

• Sadece 30 dakikada 20.000 egzersiz veya çömelme oluşturur

30 dakikada 20.000 Mekik & Squat Etkisi


MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı Özellikleri?

MS Slim™ Radyo frekans enerjisi ile kas liflerinin sıcaklığını yükseltir ve bu ısı uygulamasında iki farklı amaca hizmet eder: Kası biraz sonra maruz kalacağı strese, yani yoğun kasılmalara hazırlamak (aynı egzersiz öncesinde yapılan ısınma hareketleri gibi) ve yağ yakımını hızlandırmak. Kaslardaki kasılma işlem yapılan bölgedeki enerji ihtiyacını artırarak yağ yakımını tetiklerken, radyo frekans enerjisi de bu yakımı destekleyerek ısının etkisiyle yağ hücrelerinin bütünlüklerinin bozulmasına neden olur. Klinik çalışmalar, MS Slim™ uygulamasının deri altı yağında ortalama %30’luk bir azalmaya neden olduğunu gösteriyor.


MS Slim™ uygulamasında kullanılan radyo frekans enerjisinin olumlu yan etkilerinden biri de uygulama yapılan bölgedeki cilt kalitesini artırması, daha elastik bir cilt yaratmasıdır. Bir egzersiz programına sadık kaldığınızda vücut cildinizin daha parlak ve elastik göründüğünü fark etmiş olmalısınız. Egzersiz yaparken çalıştırdığınız kaslar o bölgedeki kan dolaşımının artmasına neden olur. Kan dolaşımındaki bu artış ise cilde daha fazla oksijen ve besin taşınması anlamına geliyor. Bu etki yağ hücrelerini parçalamak ve kası “egzersize” hazırlamak için kullanılan radyo frekans enerjisi ile desteklendiğinde pek çok danışanın cilt elastikiyetinde artış gibi bir etki de gözlemleyebiliyor.

MS Slim HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı Nasıl Çalışır?

MS Slim HI-Emt + RF™, kas oluşturmanıza ve vücudunuzu şekillendirmenize yardımcı olan, teknolojik olarak gelişmiş vücut şekillendirme uygulamasının en yeni neslidir. Klinik çalışmalar, bu teknolojinin yağları da kalıcı olarak azaltabildiğini göstermiştir.

Haftada 1-2 kere olcak şekilde uygulama yapılabilir. 2-3 gün aralıklarla uygulama yapılması önerilir.

HITT (Yağ yakımı için yüksek yoğunlukta çalışma)

SIKILAŞMA (Sıkılaşmış kaslar kazandırır.)

KUVVETLENME (Hacimli gelişmiş kaslar kazandırır.)

COMBO ( Hıtt + Sıkılaşma ) (yağ yakıp sıkılaşmak için ideal mod)

COMBO2 ( Sıkılaşma + Güçlenme ) ( sıkılaşıp güçlenmek için ideal mod)

Yenilikçi MS Slim HI-Emt + RF HI-EMT sistemi, aşırı egzersize veya invaziv cerrahiye gerek kalmadan kalçayı şekillendirip kaldırabilen, invazif olmayan, ağrısız bir prosedürdür.


Yenilik ve Profesyonellik: Biz, yeniliği ve profesyonelliği sektörümüzün temelinde tutuyoruz. Tüm cihazlarımız, en son teknolojiyi kullanarak tasarlanmış profesyonel cihazlardır. Müşterilerimize kalite ve güvenilirlik sunuyoruz.

2 Yıl Garanti: Bizimle çalışırken, cihazlarımızın kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm cihazlarımız, 2 yıl garanti ile birlikte gelir. Bu, size ek bir güvence sunar.

Sosyal Medya Desteği: Bizimle iş yapmanın bir diğer avantajı, cihaz satışından sonraki süreçte de yanınızda olmamızdır. Cihaz satışından sonraki ilk 2 ay boyunca sosyal medya işlerinizi profesyonelce yönetiyoruz. Bu, markanızın daha fazla görünürlüğünü artırırken sizin işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir. Siz ve işletmeniz için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Siz İçin Buradayız: Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü sizin için buradayız. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanıyoruz, böylece başarıya giden yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.

Müşteri Panelimizden Sürekli Hediyeler: Bizim için her müşteri değerlidir ve bu nedenle her ay müşteri panelimizden özel hediyeler sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve sizleri ödüllendirmek için buradayız.

Müşteri Panelimizden Cihaz Takibi: Ödeme geçmişinizi, ödenecek olan senetlerinizi görebilir ve güvenilir bir şekilde online ödeme ile ödeyebilirsiniz, cihaz garanti  başlangıç ve bitiş tarihlerine kolayca müşteri panelimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçenekleri: Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarız ve bu nedenle esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Sizlere uygun bir ödeme planı oluşturarak işbirliğimizi kolaylaştırıyoruz.

Güzelliğinizi ve işletmenizi daha yükseklere taşımak için buradayız. Bizi tercih ederek, profesyonellik, güvence ve özel avantajlarla tanışın. Daha fazla bilgi almak veya işbirliği başlatmak için bizimle iletişime geçin.