Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Güzellik Salonu Cihazları Hakkında


2006 yılında ClassBilişim tarafından kurulan, medikal sektörünün öncü isimlerinden biri olarak faaliyet gösteren firmamız, güzellik salonlarına kaliteli ve güvenilir cihazlar sunma konusundaki uzmanlığıyla tanınır. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar ve hizmetlerle, sektörümüzde öne çıkan bir firmayız.

Esnek Ödeme ve Sosyal Medya Destekleri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güzellik salonları için gerekli olan cihazları edinmelerini kolaylaştırıyoruz. Esnek ödeme seçenekleri sunarak, işletmelerin bütçelerine uygun bir şekilde cihazları temin etmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca, sosyal medya yardımıyla, işletmelerin marka bilinirliğini artırmalarına ve müşteri portföylerini genişletmelerine destek veriyoruz.

Hediye Dağıtımı ve 2 Yıl Garanti

Müşterilerimize değer veriyor ve onları ödüllendiriyoruz. Cihazlarımızda 2 yıl garanti sunarak, müşterilerimize ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizi gösteriyoruz. Bizim için her müşteri değerlidir ve bu nedenle her ay müşteri panelimizden özel hediyeler sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve sizleri ödüllendirmek için buradayız.

Kurumsal Hat ve Teknik Servis Desteği

Müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyoruz. Bu nedenle, ulaşılabilirlik konusunda işletmelerin yanındayız. Kurumsal hat ile her an ulaşabileceğiniz bir destek ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca, teknik servis imkanı sunarak, cihazlarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşandığında maksimum 48 saat içinde çözüm sunuyoruz.

Müşteri Panelimizden Cihaz Takibi

Ödeme geçmişinizi, ödenecek olan senetlerinizi görebilir ve güvenilir bir şekilde online ödeme ile ödeyebilirsiniz, cihaz garanti  başlangıç ve bitiş tarihlerine kolayca müşteri panelimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kalite ve Güvenilirlik

Firmamızın temel prensibi, kalite ve güvenilirlik üzerine kurulmuştur. Müşterilerimize sadece en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizin güvenilirliği ve performansı, güzellik salonlarının başarısına katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

Biz, Güzellik Salonu Cihazları olarak, güzellik salonlarının ihtiyaçlarını anlıyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için en iyi ürünleri sunuyoruz. Müşterilerimize işlerini büyütmeleri ve geliştirmeleri için gereken desteği sağlamak için buradayız. Bize ulaşın ve güzellik salonunuzun başarısına katkıda bulunmak için nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.