Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HiFu Cihazları

HiFu Cihazları

HIFU ses dalgaları kullanarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyen, bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme yaratan bir uygulama tekniğidir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanır.

HI-FU (Odaklanmış, yüksek yoğunluklu ses dalgası) deri altında istenilen derinlikte etki sağlayan ultrasound sistemidir. Bu enerji deri altı dokuyu yüksek ısılara ulaştırarak kontrollü bir şekilde, nokta şeklinde yanık alanları oluşturmaktadır. Deri yüzeyinde hiç bir etki yapmadan, doğrudan istenilen derinlikteki hedeflere nokta atışı yapmaktadır. Bu şekilde uyarılmış kollagen üretimi ile ortalama 3-6 ay içinde sıkılaşmış ve kendini yenilemiş bir cilt sağlamaktadır.

HiFu'nun Avantajları Nedir?

HiFu (yüksek yoğunluklu odaklı ultrason) uygulaması cilt gençleştirme ve sıkılaştırma için kullanılan bir kozmetik prosedürdür. Bu uygulamanın bazı avantajları şunlardır:

1. Cerrahi olmayan: HiFu, cerrahi olmayan bir prosedürdür, bu nedenle ameliyat gerektirmez ve dolayısıyla iyileşme süresi daha kısadır.

2.Minimal yan etkiler: Diğer cilt sıkılaştırma yöntemlerine kıyasla, HiFu uygulamasında yan etkileri minimaldir. Hafif kızarıklık, şişlik veya hassasiyet gibi geçici reaksiyonlar olabilir, ancak genellikle kısa süreli ve hafiftir.

3.Uzun süreli sonuçlar: HiFu uygulaması, cildin derin katmanlarında kollajen üretimini uyararak uzun süreli sonuçlar sağlar. Bu, cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini destekler.

4.Hızlı ve etkili: HiFu uygulaması genellikle kısa sürede tamamlanabilir ve çoğu hasta için etkili sonuçlar sağlar.

5.Farklı cilt tiplerine uygun: HiFu uygulaması, farklı cilt tiplerine ve tonlarına uygun olan güvenli bir prosedürdür. Bu, çeşitli kişilere hitap etmesini sağlar.

12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı12D Hifu Ultraformer (Hifu), genç bir cilt için yüzü toparlayan, sıkılaştıran ve daha ince hatlar için vücudu sıkılaştıran, optimum etkili, non-invaziv bir ultrason cihazıdır. MMFU-destekli kartuşlar, tedavi sırasında istenmeyen bölgeleri veya doku katm..
200.000,00TL
Vergiler Hariç:200.000,00TL
7D Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
7D Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı7D Hifu™ HIFU ses dalgaları kullanarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyen, bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme yaratan bir uygulama tekniğidir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanır.HI-FU (Odakl..
140.000,00TL
Vergiler Hariç:140.000,00TL
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma
2 Yıl Garanti Yeni
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma2D HiFu, cilt gençleştirme alanında kullanılan bir uygulama yöntemidir ve derin dermis, deri altı ve SMAS tabakalarını hedefler. Bu yöntem, dönüştürücüdeki seramikteki elektrik enerjisinin ultrason enerjisine dönüştürülmesiyle çalışır...
130.000,00TL
Vergiler Hariç:130.000,00TL
Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Hifu Ameliyatsız Yüz Germe CihazıYüksek Yoğunluk Odaklı Ultrason (HIFU) Ulterapi Cihazı, cildin kolajen üretimini canlandırarak cilt altı dokulara doğrudan ısı enerjisi ileten son teknoloji bir cilt bakım cihazıdır. Bu özellikleri sayesinde cildin sarkmasını azaltır ve dokunun iyileşmesine katkıda b..
55.000,00TL
Vergiler Hariç:55.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)