Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazları

İstenmeyen tüylerle başa çıkmak için lazer epilasyon cihazları son yıllarda popülerlik kazanmıştır. Bu cihazlar, geleneksel tüy alma yöntemlerine göre daha uzun süreli sonuçlar sunar. Ancak, doğru cihazı seçmek ve fiyatları anlamak önemlidir.

Fiyatı etkileyen faktörler arasında cihazın teknolojik özellikleri, enerji seviyeleri, marka bilinirliği ve garanti süresi bulunur. Fiyatı karşılaştırırken, uzun vadede cihazın size sağlayacağı tasarrufu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Tüm Bunları bizimle öğrenin ve her dilediğiniz zaman bize ulaşın.

DIODE Lazer Epilasyon Cihazı

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem bulunsa da, Diode Lazer Epilasyon son yıllarda popüler bir seçenek haline gelmiştir. Bu teknoloji, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın etkili ve güvenilir bir yolunu sunar.

IPL Epilasyon Cihazı

IPL epilasyon, yoğun ışık atımlarını kullanarak tüy köklerini hedef alır. Bu cihazlar, özel bir el cihazı aracılığıyla cilde uygulanan güçlü ışık atımları gönderir. Işık, tüy pigmentine (melanin) emilir ve tüy köklerini ısıtarak kalıcı olarak zarar verir. Hasar gören tüy kökleri, yeni tüylerin büyümesini engeller, bu da uzun vadeli bir tüy azalmasına yol açar.

Diode Lazer Epilasyon - Alexandrite Epilasyon Arasındaki Farkları için lütfen yazımızı kontrol ediniz. gitmek için lütfen tıklayınız.

InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epi..
250.000,00TL
Vergiler Hariç:250.000,00TL
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBirden fazla lazer dalga boyunu ve teknolojisini birleştiren TriLite™ kullanıcıların tüm yıl boyunca tüm cilt ve kıl tiplerinde uygulama yapmalarına olanak tanır. Aynı zamanda uygulamaları hızlı ve konforlu bir şekilde yönetmelerini ve m..
450.000,00TL
Vergiler Hariç:450.000,00TL
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epil..
250.000,00TL
Vergiler Hariç:250.000,00TL
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen laze..
300.000,00TL
Vergiler Hariç:300.000,00TL
Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon Cihazı Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasy..
180.000,00TL
Vergiler Hariç:180.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)