Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı

Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
741 Görüntülenme
95.000,00TL
Vergiler Hariç: 95.000,00TL
Kalite ve Güvence
Tüm ürünlerimiz, 2 yıl boyunca geçerli olan bir garanti ile gelmektedir. Bu, cihazlarımıza olan güvenimizin bir ifadesidir. Cihazlarımız, CE belgesine sahiptir ve bu, ürünlerimizin Avrupa Birliği yasalarına tam uygun olduğunu doğrular.
Müşteri Desteği
Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli önceliklerden biridir. Her türlü soru, endişe veya gereksiniminizi ele almak için buradayız. Deneyimli ve uzman müşteri destek ekibimiz, size gereken yardımı sunmaktan mutluluk duyar.
Sürekli İyileştirme
Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda, ürünlerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve güncellemek için araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize her zaman en son teknolojiyi ve en yüksek performansı sunmak için çaba gösteriyoruz.

Q-Pro Q-Switch ND:Yag Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı

Dövmeler, zaman içinde değişen tercihler nedeniyle bazen istenmeyen hal alabilirler. Ancak endişelenmeyin, Q-Pro Q-Switch dövme silme cihazı bu sorunu çözmek için tasarlanmış etkili yöntemler sunar.

Q-Pro Q-Switch™ cihazı ile her çeşit renkteki dövmelerin silinmesi mümkündür. Bunun için cihaz üzerinden dövme rengine göre dalgaboyu seçimi yapılır. 1064nm dalgaboyu siyah ve lacivert renklerde kullanılırken, 532nm dalgaboyu ise kırmızı ve sarı renklerde kullanılırken 755 nm ise yeşil renkli dövme silme işlemlerinden kullanılır.

- Segmentinin en ileri teknolojisini kullanır.

- Ağrısız ve acısız işlem.

- Saniyede 15 atış.


ND:Yag Lazer

Işık dokuya nüfuz eder ve pigmentler tarafından emilir. Bununla birlikte pigmentlerde bozulan parçacıklar meydana gelir. Bu kırılan parçalar ciltten kabuklanarak veya bazıları fagositler tarafından emilerek lenfatik sistem aracılığı ile atılır.


Tattoo Removal

532nm & 755nm & 1064nm & 1320nm'deki dört farklı dalga boyunu kullanarak, yüksek kalitede Lazer ışınları üretir.


Dövme Silme Cihazlarının Özellikleri

Lazer tabanlı dövme silme cihazları, en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir. Bu cihazlar, yüksek enerjili lazer ışınları kullanarak dövme pigmentlerini parçalar. Dövme pigmentleri böylece doğal olarak vücut tarafından emilir. Bu yöntemin başlıca avantajları arasında minimal cilt hasarı, daha az ağrı ve kısa iyileşme süreleri bulunur.


Dövme Silme Cihazlarının İşleyişi ve Süresi

Dövme silme cihazlari, hedeflenen alanın üzerine odaklanmış yüksek yoğunluklu ışık darbeleri göndererek çalışır. Bu ışık darbeleri, dövme pigmentlerini parçalayarak küçük parçalara ayırır. Birden fazla seans gerekebilir, ancak genellikle 4 ila 10 seans arasında dövme tamamen silinebilir. Seanslar arasındaki süre, cilt tipine, dövme boyutuna ve pigmentin derinliğine bağlı olarak değişebilir.

Teknik Özellikler
Dalga Boyu532nm & 755nm & 1064nm & 1320nm
Darbe Genişliği5ns – 12ns
Enerji400-1200 mj
Güç Gereksinimi220/110V, 50/60HZ
SertifikaCE
AtışSaniye’de 15 Atış
Soğutma SistemiYarı İletken + Su


Yenilik ve Profesyonellik: Biz, yeniliği ve profesyonelliği sektörümüzün temelinde tutuyoruz. Tüm cihazlarımız, en son teknolojiyi kullanarak tasarlanmış profesyonel cihazlardır. Müşterilerimize kalite ve güvenilirlik sunuyoruz.

2 Yıl Garanti: Bizimle çalışırken, cihazlarımızın kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm cihazlarımız, 2 yıl garanti ile birlikte gelir. Bu, size ek bir güvence sunar.

Sosyal Medya Desteği: Bizimle iş yapmanın bir diğer avantajı, cihaz satışından sonraki süreçte de yanınızda olmamızdır. Cihaz satışından sonraki ilk 2 ay boyunca sosyal medya işlerinizi profesyonelce yönetiyoruz. Bu, markanızın daha fazla görünürlüğünü artırırken sizin işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir. Siz ve işletmeniz için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Siz İçin Buradayız: Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü sizin için buradayız. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanıyoruz, böylece başarıya giden yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.

Müşteri Panelimizden Sürekli Hediyeler: Bizim için her müşteri değerlidir ve bu nedenle her ay müşteri panelimizden özel hediyeler sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve sizleri ödüllendirmek için buradayız.

Müşteri Panelimizden Cihaz Takibi: Ödeme geçmişinizi, ödenecek olan senetlerinizi görebilir ve güvenilir bir şekilde online ödeme ile ödeyebilirsiniz, cihaz garanti  başlangıç ve bitiş tarihlerine kolayca müşteri panelimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçenekleri: Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarız ve bu nedenle esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Sizlere uygun bir ödeme planı oluşturarak işbirliğimizi kolaylaştırıyoruz.

Güzelliğinizi ve işletmenizi daha yükseklere taşımak için buradayız. Bizi tercih ederek, profesyonellik, güvence ve özel avantajlarla tanışın. Daha fazla bilgi almak veya işbirliği başlatmak için bizimle iletişime geçin.