Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diode Lazer Epilasyon Cihazı

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem bulunsa da, Diode Lazer Epilasyon son yıllarda popüler bir seçenek haline gelmiştir. Bu teknoloji, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın etkili ve güvenilir bir yolunu sunar.

DIODE Lazer Epilasyon Cihazı Nedir ve Nasıl Çalışır?

Diode Lazer Epilasyon, özel bir lazer ışığını kullanarak tüy foliküllerini hedef alır. Bu lazer ışığı, cilt tarafından emilmeden önce tüy köklerine yönlendirilir. Burada, lazer enerjisi tüy köklerini ısıtarak kalıcı olarak hasar verir. Hasar gören tüy kökleri, yeni tüylerin büyümesini engeller, bu da kalıcı bir tüy azalmasını sağlar.

DIODE Lazer Epilasyon Cihazın Avantajları

Kalıcı Sonuçlar: Diode Lazer Epilasyon, uzun vadede kalıcı sonuçlar sağlayabilir. Birkaç seans sonrasında, tüylerin çoğu geri dönmez.

Hız ve Etkililik: Bu teknoloji, büyük bölgelerdeki tüyleri hızlı ve etkili bir şekilde uygulamasını sağlar.

Güvenlik: Diode lazerleri, cilde zarar vermeden tüy köklerini hedefler. Bu nedenle, cilt üzerinde minimal yan etkilerle sonuçlanır.

Daha Az Ağrı ve Rahatsızlık: Diode Lazer Epilasyon, diğer lazer teknolojilerine göre daha az ağrılıdır. Birçok cihaz, soğutma sistemleri kullanarak uygulama sırasında rahatlığı artırır.

InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epi..
250.000,00TL
Vergiler Hariç:250.000,00TL
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBirden fazla lazer dalga boyunu ve teknolojisini birleştiren TriLite™ kullanıcıların tüm yıl boyunca tüm cilt ve kıl tiplerinde uygulama yapmalarına olanak tanır. Aynı zamanda uygulamaları hızlı ve konforlu bir şekilde yönetmelerini ve m..
450.000,00TL
Vergiler Hariç:450.000,00TL
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epil..
250.000,00TL
Vergiler Hariç:250.000,00TL
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen laze..
300.000,00TL
Vergiler Hariç:300.000,00TL
Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon Cihazı Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Delax ICE 808 NM Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasy..
180.000,00TL
Vergiler Hariç:180.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)