Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı

Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
822 Görüntülenme
85.000,00TL
Vergiler Hariç: 85.000,00TL
Kalite ve Güvence
Tüm ürünlerimiz, 2 yıl boyunca geçerli olan bir garanti ile gelmektedir. Bu, cihazlarımıza olan güvenimizin bir ifadesidir. Cihazlarımız, CE belgesine sahiptir ve bu, ürünlerimizin Avrupa Birliği yasalarına tam uygun olduğunu doğrular.
Müşteri Desteği
Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli önceliklerden biridir. Her türlü soru, endişe veya gereksiniminizi ele almak için buradayız. Deneyimli ve uzman müşteri destek ekibimiz, size gereken yardımı sunmaktan mutluluk duyar.
Sürekli İyileştirme
Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda, ürünlerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve güncellemek için araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize her zaman en son teknolojiyi ve en yüksek performansı sunmak için çaba gösteriyoruz.

Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı

Mükemmel sonuçlara yeni bir tür non-invaziv, rahatlatıcı ve ağrısız cilt bakımı sağlar.


Başlık Özellikleri:

Oksijen Başlığı: Cilde oksijen verir.

Vakum Başlığı: Vakum gücü ile cildi derinlemesine temizler.

Scrubber Başlığı: Ölü derinin cilt üzerinden uzaklaştırılmasını sağlar

Sprey Başlığı: Başlık cilde oksijen vererek cildin deri altından canlanmasını sağlar ayrıca üzerine takılan cam prob içine konulan serumların cildin alt katmanlarına ulaştırılmasına da yardımcı olur.

Ultrasonik Başlığı: Ses dalgası ile çalışır ürünlerin deri altına indirilmesini sağlar. Çalışabilmesi için cilt üzerinde jel ya da serum olması gerekir.

İyontoferez Başlığı: Cilt üzerinde gezdirilerek ürün cilde yedirilir.

Cold Başlığı: Cilt üzerinde gezdirilerek cildi sakinleştirir.

Lifting Başlığı: Ciltteki kasları, masaj yardımı ile güçlendirmeyi amaçlar.

Led Maske: Led ışık terapi ile birlikte cilde oksijen de verilmek istenirse ana ekranda Oxygen aktif hale getirilir. Led terapi, serum ya da maske üzerinden de kullanılabilir.

LED MASKE IŞIKLARI

Kırmızı: Kolajen üretimini arttırır. Cildi aydınlatır.

Yeşil: Cildin hassasiyetini giderir, cildin oksijenlenmesini sağlar.

Mavi: Sebumu dengeler, bakterileri yok eder, akneleri kurutur.

Sarı: Hücrelerin daha hızlı çalışmasını sağlar.

Beyaz: Metabolizmayı hızlandırır.

Mor: Akne ve komedonlar üzerinde etkilidir.

Gelişmiş Güzellik ve Cilt Bakımı Tekniği: Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı

Hydrafacial, cilt bakımında devrim yaratan non-invaziv bir yöntemdir. Bu rahatlatıcı ve ağrısız uygulama sayesinde, cildinizde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Hydrafacial, cilt sağlığınızı ve görünümünü anında iyileştirir.

Bu hızlı ve etkili uygulama sırasında, cildinizi derinlemesine temizler, dolaşımını hızlandırır ve nem seviyesini artırır. Sadece 30-45 dakika içinde daha genç, daha parlak ve sağlıklı bir cilt elde edersiniz.

Hydrafacial'ın klasik yöntemlerden en önemli farkı, cildi nazikçe işleyen yoğun içerikli su ve vakum kullanarak derinlemesine temizlemesidir. Bu sayede cilt, tahriş edici fiziksel işlemlere maruz kalmadan derin ve etkili bir temizlik deneyimi yaşar.

Sonuç olarak, Hydrafacial ile cildiniz nemle dolup taşar, gençleşir ve kusursuz bir parlaklık kazanır. Güzellik ve cilt bakımında yeni bir çağın kapılarını aralayan bu teknoloji sayesinde daha sağlıklı ve daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Güzellik Salonu Cilt Bakım Cihazı: Güzellik salonları için özel olarak geliştirilen cilt bakım cihazları, yüksek kaliteli bakımın anahtarını sunar. Müşteri ihtiyaçlarına özel uygulama seçenekleri ile kişiselleştirilmiş çözümler sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarır.

Profesyonel Cilt Bakım Cihazı: Güzellik ve bakım sektöründeki bu yenilikçi cihazlar, cilt bakımının geleceğini şekillendiriyor. Hydrafacial gibi özel cihazlarla cildinizi tazeleyebilir, Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı cilt bakım cihazı ile çok yönlü bakım avantajlarından faydalanabilir, güzellik salonlarındaki profesyonel cilt bakım cihazlarıyla kaliteli hizmet alabilir ve profesyonel cilt bakım cihazlarıyla uzman ellere teslim olabilirsiniz. Cilt bakımında teknolojinin gücünü keşfedin ve kendinize özel bakımın tadını çıkarın.

Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı, cilt bakımında devrim yaratan bir profesyonel cihazdır.10 farklı cilt bakım işlemini uygulama yeteneği ile, cildinizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Yenilikçi teknolojiyi kullanarak, cildinizin genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.


Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı Nedir?

Hydrafacial, cildinizin ihtiyaç duyduğu temizlik, nemlendirme ve yenilemeyi aynı anda sağlayabilen yenilikçi bir cilt bakım cihazıdır. İşlem, özel bir başlık ve vakum teknolojisi kullanarak gerçekleştirilir. Cildinizi temizler, ölü hücreleri ve cilt yüzeyindeki kirleri nazikçe giderir, ardından özel bir serum ile cildinizi besler ve yeniler.


Hydrafacial Nasıl Çalışır?

Hydrafacial, dört temel adımdan oluşur: temizleme, peeling, çekme (vakum) ve serum uygulama. İşlem sırasında cilt yüzeyiniz derinlemesine temizlenir, cilt tonu eşitlenir, gözenekler sıkılaşır ve cildiniz nemlendirilir. Bu adımların kombinasyonu, cildinizin genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.


Hydrafacial'ın Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial, birçok avantaj sunar:

Anında Sonuçlar: İşlem sonrası ciltteki değişiklikleri hemen fark edersiniz.

Kişiselleştirilebilir: Hydrafacial, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Ağrısız ve Konforlu: Diğer cilt bakım yöntemlerine göre daha konforludur ve ağrısızdır.

Günlük Hayata Hızlı Dönüş: İşlem sonrası hemen günlük aktivitelerinize geri dönebilirsiniz.Yenilik ve Profesyonellik: Biz, yeniliği ve profesyonelliği sektörümüzün temelinde tutuyoruz. Tüm cihazlarımız, en son teknolojiyi kullanarak tasarlanmış profesyonel cihazlardır. Müşterilerimize kalite ve güvenilirlik sunuyoruz.

2 Yıl Garanti: Bizimle çalışırken, cihazlarımızın kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm cihazlarımız, 2 yıl garanti ile birlikte gelir. Bu, size ek bir güvence sunar.

Sosyal Medya Desteği: Bizimle iş yapmanın bir diğer avantajı, cihaz satışından sonraki süreçte de yanınızda olmamızdır. Cihaz satışından sonraki ilk 2 ay boyunca sosyal medya işlerinizi profesyonelce yönetiyoruz. Bu, markanızın daha fazla görünürlüğünü artırırken sizin işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir. Siz ve işletmeniz için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Siz İçin Buradayız: Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü sizin için buradayız. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanıyoruz, böylece başarıya giden yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.

Müşteri Panelimizden Sürekli Hediyeler: Bizim için her müşteri değerlidir ve bu nedenle her ay müşteri panelimizden özel hediyeler sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve sizleri ödüllendirmek için buradayız.

Müşteri Panelimizden Cihaz Takibi: Ödeme geçmişinizi, ödenecek olan senetlerinizi görebilir ve güvenilir bir şekilde online ödeme ile ödeyebilirsiniz, cihaz garanti  başlangıç ve bitiş tarihlerine kolayca müşteri panelimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçenekleri: Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarız ve bu nedenle esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Sizlere uygun bir ödeme planı oluşturarak işbirliğimizi kolaylaştırıyoruz.

Güzelliğinizi ve işletmenizi daha yükseklere taşımak için buradayız. Bizi tercih ederek, profesyonellik, güvence ve özel avantajlarla tanışın. Daha fazla bilgi almak veya işbirliği başlatmak için bizimle iletişime geçin.