Hotline
0 (850) 308 73 40
Menu
Your Cart

Tüm Güzellik Salonu Cihazları ve Teknik Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı

SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı
2 Yıl Garanti Yeni
SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı
695 Görüntülenme
22.500,00TL
Vergiler Hariç: 22.500,00TL
Kalite ve Güvence
Tüm ürünlerimiz, 2 yıl boyunca geçerli olan bir garanti ile gelmektedir. Bu, cihazlarımıza olan güvenimizin bir ifadesidir. Cihazlarımız, CE belgesine sahiptir ve bu, ürünlerimizin Avrupa Birliği yasalarına tam uygun olduğunu doğrular.
Müşteri Desteği
Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli önceliklerden biridir. Her türlü soru, endişe veya gereksiniminizi ele almak için buradayız. Deneyimli ve uzman müşteri destek ekibimiz, size gereken yardımı sunmaktan mutluluk duyar.
Sürekli İyileştirme
Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda, ürünlerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve güncellemek için araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize her zaman en son teknolojiyi ve en yüksek performansı sunmak için çaba gösteriyoruz.

SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı

SkinClin™: Cildinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayan 14 farklı teknolojiye sahip bir mucize! Ozonlu buharlayıcı, yüksek frekans, peeling, temizleyici, nemlendirici, galvanik akım ve daha fazlasını içeren çeşitli başlıkları ile cildinizi derinlemesine temizler ve yeniler. Siyah noktaları temizler, lekeleri, sivilce ve akneleri yok eder, kırışıklıkları açar, cildi sıkılaştırır ve göz çevresindeki torbaları giderir. SkinClin™ ile sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde adım atın!

Yenilikçi tasarımı ve sık dizaynı ile SkinClin™

Yeni nesil cilt bakım cihazlarının öncüsüdür. Cilt bakım kabininde temel ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp, müşterilerinize nitelikli bakım seçenekleri sunar.Derinlemesine yağ temizliği ve siyah nokta giderme yetenekleriyle cildinizi yeniden tanımlar. Leke, sivilce ve akne sorunlarını giderirken, kırışıklıkları açar ve göz çevresindeki torbaları hafifletir. SkinClin™, güzellik uzmanlarının komple bir çözüm arayışında olduğu cilt bakım cihazları arasında öne çıkar. Sağlıklı, genç ve canlı bir cilt için adım atın


Başlık Özellikleri:

Lifting Anti- Aging: Siyah noktaları kaldırıp güneş lekelerini yok ederve yaşlılık çizgilerini azaltır.

Vapozon (Ozon Buhar Makinası): Yüksek basıncı sayesinde haznesindeki sudan buhar üretir. Bu ozonlu buhar cilde verilir. Dilerseniz içine bitkisel özler koyabilirsiniz. Cilde verilen buhar sayesinde cilt metabolizması ve cilt dokusu güçlendirilir. Ultraviyole ışınlarıyla cilt tamamen temizlenir. Kırışıklıklar giderilir, sivilceler uygulaması edilip siyah noktalar yok edilir. Kan dolaşımı hızlanır.

Frimatör Fırçası: Frimatör (fırça) özelliği ciltteki ölü tabakayı peeling etkisi ile soyar, cildin gözeneklerinde biriken kir kalıntılarını temizler ve masaj etkisi ile kan dolaşımını hızlandırır. Cihazla beraber gelen beş farklı fırça farklı sertlik ve büyüklüğe sahip olup başlığa kolayca takılabilir. Bakım yapılacak bölgenin büyüklüğüne cildin sertlik durumuna göre kullanılacak fırça seçimi yapılmalıdır.

Galvanik Akım İyontofarez: Elektrik akımı sayesinde cilde nüfuz edip besleyici kremlerin cildin derinlerine inmesini sağlar. Köklü temizlik yapıp gözenekleri sıklaştırır.

Yüksek Frekans HF: Akne için harika uygulama sağlayan bu fonksiyon, kan akışını ve dolaşımının sterilizesini sağlar. Bakterileri öldürüp cildi uyarır.

Sıcak + Soğuk Yüz Bakım Başlığı: SkinClin 13+1 (14 Fonksiyonlu) Cilt Bakım Cihazı soğukluk uygulamasıyla cilde soğukluk verir. Gözeneklerin giderilmesini hızlandırıp makyajlı bölgeleri besler. Sıcaklık uygulamasıyla emilimden önce cilt gözeneklerinin açılmasını sağlar. Sıcaklık 42 dereceye kadar çıkıp 0 dereceye kadar inebilir. Bu sayede cilt sıkılaştırılır, pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Cildin rahatlaması sağlanır. Elastikiyeti artar.

Işıklı Büyüteç Lup Loop: Ciltte bulunan noktaları 5 kat büyütüp aşağı yukarı, sağa sola hareket eder.

Vakum Başlığı: Bu fonksiyon cildin derinliklerini temizleyerek etkili temizlik sağlar. Sivilceleri ortadan kaldırabilir. Cildin derinlerinde yer alan yağ, kir ve diğer maddeleri vakumlayarak dışarı çıkarıp cildi rahatlatır.

Ultrasound Başlığı: Kırışıklıkları giderip cildin sıklaşmasını sağlar. Göz çevresindeki şişkinlikleri azaltır. Kan dolaşımını arttırıp metabolizmaya hareket verir. Ciltteki siyah ve beyaz noktaları, yaşlılık çizgilerini, çilleri giderip lenf akış hızını arttırır. Cilt bakım ürünlerinin emilmesine imkân verir ve ciltte etki göstermelerini sağlar. Kalara grip, kas hareketlerini hızlandırarark iltihaplarını ve ödemlerini azaltır. Bu da rahatlamaya vesile olur. Vücuttaki gerilimli kasları rahatlatıp iltihap oluşumunu düşürür.

Sprey Tabancası: SkinClin 13+1 (14 Fonksiyonlu) Cilt Bakım Cihazı işlemi sonrası kullanılır. Serinletici bir etki elde etmek isterseniz uçucu yağlarla veya kokulu aromatik suyla yada yüz tonikleri ile kullanabilirsiniz. Verdiği buharla cildi canlandırır. Cilt yüzeyindeki yağları azaltıp ferahlık sunar.

Elmas Dermabrazyon Başlığı: Ciltte bulunan kirleri vakumlayarak çıkarır, ölü kısımları canlandırıp cildin üstünün aşındırır. Akne izi, sivilceler giderilebilir. Cilt çatlakları, tıkanmış gözenekler uygulama edilir. Bir nevi ciltte kimyasal peeling etkisi meydana getirir.


Güzellik Salonu Cilt Bakım Cihazı: Güzellik salonları için özel olarak geliştirilen cilt bakım cihazları, yüksek kaliteli bakımın anahtarını sunar. Müşteri ihtiyaçlarına özel uygulama seçenekleri ile kişiselleştirilmiş çözümler sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarır.


Medikal Cilt Bakım Cihazı Nedir?

Medikal cilt bakımı cihazı, güzellik salonları ve cilt bakımı merkezlerinde kullanılan profesyonel bir cihazdır. Bu cihazlar, cilt bakımı uzmanlarının müşterilerinin ciltlerini iyileştirmek, temizlemek ve gençleştirmek için kullandığı etkili araçlardır. Genellikle çeşitli başlıklar ve işlevlerle donatılmış olan bu cihazlar, çok sayıda cilt sorununu hedefleyebilir.


Yenilik ve Profesyonellik: Biz, yeniliği ve profesyonelliği sektörümüzün temelinde tutuyoruz. Tüm cihazlarımız, en son teknolojiyi kullanarak tasarlanmış profesyonel cihazlardır. Müşterilerimize kalite ve güvenilirlik sunuyoruz.

2 Yıl Garanti: Bizimle çalışırken, cihazlarımızın kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm cihazlarımız, 2 yıl garanti ile birlikte gelir. Bu, size ek bir güvence sunar.

Sosyal Medya Desteği: Bizimle iş yapmanın bir diğer avantajı, cihaz satışından sonraki süreçte de yanınızda olmamızdır. Cihaz satışından sonraki ilk 2 ay boyunca sosyal medya işlerinizi profesyonelce yönetiyoruz. Bu, markanızın daha fazla görünürlüğünü artırırken sizin işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir. Siz ve işletmeniz için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Siz İçin Buradayız: Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü sizin için buradayız. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanıyoruz, böylece başarıya giden yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.

Müşteri Panelimizden Sürekli Hediyeler: Bizim için her müşteri değerlidir ve bu nedenle her ay müşteri panelimizden özel hediyeler sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve sizleri ödüllendirmek için buradayız.

Müşteri Panelimizden Cihaz Takibi: Ödeme geçmişinizi, ödenecek olan senetlerinizi görebilir ve güvenilir bir şekilde online ödeme ile ödeyebilirsiniz, cihaz garanti  başlangıç ve bitiş tarihlerine kolayca müşteri panelimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçenekleri: Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarız ve bu nedenle esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Sizlere uygun bir ödeme planı oluşturarak işbirliğimizi kolaylaştırıyoruz.

Güzelliğinizi ve işletmenizi daha yükseklere taşımak için buradayız. Bizi tercih ederek, profesyonellik, güvence ve özel avantajlarla tanışın. Daha fazla bilgi almak veya işbirliği başlatmak için bizimle iletişime geçin.